Prezentujemy wyniki konkursu Maks Matematyczny. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.
Wyniki prezentujemy poniżej.
KLASY IV | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
PUNKTY ZA ZADANIE: |
MIEJSCE W KRAJU |
MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE |
DYPLOM |
NAGRODA | ||
MOZAIKA |
SUWAK |
RAZEM | ||||||
Waszczykowski Kajetan |
4B |
140 |
50 |
190 |
55 |
14 |
Bdb |
Czasopismo_LOGI |
Porowska Oliwia |
4B |
40 |
87 |
127 |
178 |
42 |
Udział |
|
Kaczmarek Alan |
4B |
80 |
39 |
119 |
215 |
48 |
Udział |
|
Poławski Franek |
4A |
100 |
14 |
114 |
226 |
52 |
Udział |
|
Szmytrowski Tytus |
4A |
100 |
0 |
100 |
291 |
61 |
Udział |
|
Głowacki Wojciech |
4A |
60 |
11 |
71 |
427 |
85 |
Udział |
|
Knap Michalina |
4A |
40 |
0 |
40 |
573 |
116 |
Udział |
KLASY V | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
PUNKTY ZA ZADANIE: |
MIEJSCE W KRAJU |
MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE |
DYPLOM | ||
MOZAIKA |
SUWAK |
RAZEM | |||||
Su Runyang |
5A |
0 |
89 |
89 |
1212 |
147 |
Udział |
Luts Anastazja |
5A |
20 |
66 |
86 |
1249 |
149 |
Udział |
Kofr David |
5D |
0 |
65 |
65 |
1478 |
174 |
Udział |
Kurkiewicz Gabriela |
5D |
0 |
65 |
65 |
1487 |
175 |
Udział |
KLASY VI | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
PUNKTY ZA ZADANIE: |
MIEJSCE W KRAJU |
MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE |
DYPLOM | ||
MOZAIKA |
SUWAK |
RAZEM | |||||
Milanowicz Alicja |
6D |
180 |
38 |
218 |
402 |
53 |
Db |
Gołębiowski Filip |
6C |
120 |
86 |
206 |
475 |
65 |
Udział |
Diakowski Filip |
6A |
120 |
81 |
201 |
503 |
66 |
Udział |
Waszczykowski Szymon |
6D |
80 |
117 |
197 |
545 |
71 |
Udział |
Kwiatkowski Jan |
6C |
80 |
82 |
162 |
803 |
106 |
Udział |
Wójcik Franciszek |
6A |
100 |
52 |
152 |
881 |
124 |
Udział |
Chęciński Szymon |
6A |
100 |
29 |
129 |
1100 |
149 |
Udział |
Dąbrowski Mikołaj |
6A |
100 |
11 |
111 |
1235 |
162 |
Udział |
Sykuła Tomasz |
6C |
40 |
67 |
107 |
1258 |
167 |
Udział |
Bobko MikoŁaj |
6D |
0 |
82 |
82 |
1447 |
189 |
Udział |
Kielczyk Kacper |
6B |
40 |
12 |
52 |
1601 |
208 |
Udział |
KLASY VII | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
PUNKTY ZA ZADANIE: |
MIEJSCE W KRAJU |
MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE |
DYPLOM | ||
MOZAIKA |
SUWAK |
RAZEM | |||||
Pajewski Piotr |
7A |
120 |
135 |
255 |
339 |
44 |
Udział |
Kaczmarek Eliza |
7A |
80 |
70 |
150 |
884 |
118 |
Udział |
Stawinoga Julia |
7C |
40 |
82 |
122 |
1039 |
137 |
Udział |
KLASY VIII | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
PUNKTY ZA ZADANIE: |
MIEJSCE W KRAJU |
MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE |
DYPLOM |
NAGRODA | ||
MOZAIKA |
SUWAK |
RAZEM | ||||||
Senkowski Antoni |
8C |
160 |
276 |
436 |
39 |
6 |
Bdb |
Czasopismo_LOGI |
Giemza Olgierd |
8A |
240 |
139 |
379 |
116 |
20 |
Db |
Darmowy udział w Maksie Matematycznym IX |
Giemza Bazyli |
8A |
160 |
203 |
363 |
140 |
24 |
Db |
Darmowy udział w Rozumiem IV |
Zalewski Hubert |
8A |
120 |
179 |
299 |
241 |
41 |
Db |
|
Siurnicki Alex |
8A |
140 |
159 |
299 |
242 |
42 |
Db |
|
Ziółkowski Dominik |
8B |
100 |
105 |
205 |
628 |
90 |
Udział |
|
Szycher Borys |
8A |
80 |
90 |
170 |
780 |
111 |
Udział |
|
Chojniak Maksymilian |
8A |
0 |
158 |
158 |
839 |
117 |
Udział |
|
Orzechowski Adrian |
8A |
40 |
116 |
156 |
871 |
121 |
Udział |
|
Łukasiewicz Karol |
8B |
20 |
98 |
118 |
1004 |
139 |
Udział |