W piątek 15 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz pod Białym Aniołem, podczas którego można było zakupić słodkości, podarki oraz ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów.

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym, grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi, składam Państwu i Państwa rodzinom najserdeczniejsze świąteczne i noworoczne życzenia - zdrowia, spokoju i radości, serdecznej i rodzinnej atmosfery oraz szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym 2023 Roku.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły 16 grudnia na godzinę 16:00.

O tej porze planujemy rozpoczęcie kiermaszu świątecznego „Pod Białym Aniołem”.

O godzinie 16:45 zapraszamy na przedstawienie „Magia Świąt”.

Nasza coroczna tradycja Kiermaszu Pod Białym Aniołem - ze względu na obostrzenia sanitarne - w tym roku zmieniła formułę.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficzno-filmowych z tego wydarzenia.

Cieszymy się, że integrując społeczność szkolną mogliśmy wspólnie przeżyć ten przedświąteczny czas...

W piątek 13 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się kiermasz „Pod Białym Aniołem”. Podczas tegorocznego wydarzenia można było nabyć przygotowane przez uczniów naszej szkoły przepiękne ozdoby świąteczne oraz obejrzeć przedstawienie. W tym roku uczennice klas sportowych zabrały nas w nietypową, magiczną i pełną marzeń podróż.