Rekrutacja do szkół śdrednich zaczyna się 15 maja, odbywa się w elektronicznym systemie rekrutacji na stronie: https://warszawa.edu.com.pl (otwiera się w nowej karcie).

Od 15 maja do 29 maja do godz. 15:00 będzie można składać wnioski do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych.

Więcej informacji na temat rekrutacji można odnaleźć na stronie: https://edukacja.um.warszawa.pl/po-szkole-podstawowej

 

4 kwietnia odbyły się w naszej szkole Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Na jasnym beżowym tle życzenia wielkanocne 2024 - Niech Wielkanocny czas odrodzi wszystko, co dobre.  Przegoni troski i smutki.  Obudzi nadzieję na lepsze jutro.  Życzymy, aby czas Świąt Wielkanocnych  był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełnił  serce nadzieją i dodał sił do realizacji wszystkich planów. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy SP220

Teatr odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka. Kształtuje jego osobowość, uczy empatii, rozwija umiejętność twórczej ekspresji, uwrażliwia na piękno słowa, muzyki, daje radość.

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, uczniowie klasy 4a postanowili przygotować niezwykłą grę terenową dla swoich młodszych kolegów z klasy 1c. Fabuła gry była pełna tajemnic i wyzwań. Po rozpoczęciu gry uczniowie zostali poinformowani, że jeden z kolegów został porwany, a jedynym tropem jest nagranie, które wysłał z prośbą o pomoc.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Matematyki, odbyły się trzy konkursy matematyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Oto krótkie podsumowanie każdego z nich: