11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Tego dnia obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości, które upamiętnia odzyskanie przez Polskę wolności po 123 latach niewoli.

Rokrocznie w naszej szkole świętujemy, spotykając się na Koncercie Pieśni Patriotycznych w wykonaniu wszystkich uczniów.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie wszystkich klas naszej szkoły przygotowali Koncert Pieśni Patriotycznych.

10 listopada 2022 roku spotkaliśmy się w sali gimnastycznej i każda klasa uroczyście zaśpiewała jedną pieśń.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych oraz galerii zdjęć z koncertu.

W środę 10 listopada 2021 roku - w przeddzień Święta Niepodległości - w naszej szkole rozbrzmiewały pieśni patriotyczne.

O godzinie 11:11 we wszystkich salach lekcyjnych każda klasa odśpiewała wybrany przez siebie utwór.

W ten sposób uczciliśmy pamięć Bohaterów Poległych za wolność naszej Ojczyzny!

tablica z napisem koncert pieśni patriotycznych

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości klasy IV - VIII przygotowały Koncert Pieśni Patriotycznych.