Zapraszamy do udziału w świetlicowej akcji "To Co Moje, Będzie Twoje", która stanowi inicjatywę promującą ekologię, ideę no waste oraz recykling.

Naszym celem jest zachęta do zmniejszania konsumpcji poprzez wymianę i ponowne wykorzystanie rzeczy.

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy wspierać środowisko i tworzyć społeczność opartą na zasadach zrównoważonego rozwoju. Dołącz do naszej akcji, aby doświadczyć radości dzielenia się i dbania o naszą planetę!

Pomysłodawca akcji:Olga Depczyńska

Logo promujące akcję powstało przy użyciu sztucznej inteligencji.logo akcji to co moje, będzie twoje - koło recyklingu, w którym dziei wymieniają się zabawkami

Zasady udziału:

• Uczestnictwo w akcji jest otwarte dla wszystkich uczestników pikniku.

• Strefa wymiany obejmuje:

• Zabawki

• Biżuterię/Dodatki

• Torebki/Plecaki

• Przypinki/ Gadżety

• Ubrania sezonowe

• Gry komputerowe / na konsole

• Filmy na DVD

• Małe sprzęty elektroniczne lub na baterie

• Instrumenty muzyczne

• Sprzęt sportowy

• Rośliny doniczkowe

• Artykuły domowe/ Dekoracje

Przynosimy:

• Rzeczy, których sami chcielibyśmy używać.

• Przedmioty sezonowe, wyprane i bez uszkodzeń oraz plam.

Nie przynosimy:

• Zniszczonych ubrań.

• Używanej bielizny i butów.

• Niekompletnych zabawek.

• Dużych gabarytów, rzeczy, które wymagają naprawy, więc nie mogą od razu trafić do strefy wymiany.

• Książek oraz płyt CD i DVD bez oryginalnych opakowań.

• Zasady Etyczne:

• Wszyscy uczestnicy zobowiązują się do szacunkowego traktowania innych osób i ich przedmiotów.

• Nie wolno przynosić do wymiany przedmiotów niebezpiecznych, uszkodzonych lub nielegalnych.

Przebieg Akcji:

• Akcja odbędzie się na terenie szkoły podczas pikniku w sali 17.

• Każdy uczestnik może przynieść swoje niepotrzebne rzeczy do wyznaczonej strefy wymiany w w terminie od 23 do 25 maja 2024 roku do godziny 10:30.

• Wymiana odbywa się na zasadzie "zabierz to, co ci potrzebne, pozostaw to, co już niepotrzebne".

• Nie wolno zabierać przedmiotów z wymiany w celach handlowych.

Zakończenie akcji:

• Akcja kończy się po zakończeniu pikniku.

Odpowiedzialność:

• Organizatorzy akcji nie ponoszą odpowiedzialności za stan ani jakość przyniesionych przedmiotów.

• Każda przyniesiona rzecz powinna być podpisana metryczką zawierającą imię i nazwisko oraz klasę osoby przynoszącej przedmiot.

• Przedmioty, które nie znajdą nowego właściciela, wracają po ukończonej akcji do swojego starego właściciela.

• Postanowienia Końcowe:

• Wszelkie kwestie nieujęte w regulaminie będą rozpatrywane indywidualnie przez organizatorów.

• Udział w akcji oznacza akceptację regulaminu.

• Dziękujemy za udział w świetlicowej akcji "To Co Moje, Będzie Twoje" i wspieranie idei ekologii, no waste oraz recyklingu!